Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Adalet Bakanı Tunç: “Gerçek belediyecilik temelleri Recep Tayyip Erdoğan’la atıldı”

ADALET BAKANI YILMAZ TUNÇ, ÇEŞİTLİ ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRMEK ÜZERE ARTVİN’E GELDİ. SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VE PARTİLİLERLE İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELEN TUNÇ, YAPTIĞI KONUŞMASINDA GERÇEK BELEDİYECİLİK TÜRKİYE’DE RECEP TAYYİP ERDOĞAN’LA BAŞLADI DEDİ.

ADALET BAKANI YILMAZ TUNÇ,

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, çeşitli ziyaretler gerçekleştirmek üzere Artvin’e geldi. Sivil toplum kuruluşları ve partililerle iftar yemeğinde bir araya gelen Tunç, “Gerçek belediyecilik Türkiye’de Recep Tayyip Erdoğan’la başladı” dedi.

Artvin Valiliğini ziyaret eden Adalet Bakanı Tunç, valilik Şeref Defteri’ni imzalayarak, Vali Ünsal’dan kentteki projelere ilişkin bilgi aldı. Tunç, daha sonra Artvin Adalet Sarayını ziyaret ederek Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Emre Büyükyurt, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Hakan Bektaş, hakim ve savcılarla Artvin Adliye Sarayı’nda bir araya geldi. Restore edilen Adliye Sarayında incelemelerde bulunan Bakan Tunç, hükümlülerin ürettikleri eşyaların satışının yapıldığı İşyurtları Satış Mağazasını gezdi.

Artvin Barosu Sosyal Tesislerinde Baro Başkanı Ayla Varan ve avukatlarla bir süre görüşen Bakan Tunç, ardından İnönü Caddesi’nde esnafı ziyaret etti, vatandaşın taleplerini dinledi. Bakan Tunç, daha sonra iftar yemeğinde partililer ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi. İftar sonrası yaptığı konuşmasında Bakan Tunç, “Gerçek belediyecilik temellerini atan Recep Tayyip Erdoğan’dır. Cumhuriyet Halk Partisi’nin yaşanılamaz hale getirdiği İstanbul’u devralarak kısa bir süre içersin de yaşanılabilir hale getirdi. Havası solunamayan, suları akmayan, çöpleri toplanmayan İstanbul’u bir dönemde yaşanılır hale getiren Recep Tayyip Erdoğan, o dönemde gerçek belediyeciliği başlatmıştır. Gerçek belediyecilik AK Parti’nin kurulmasını sağladı. Hep önce insan dedik. İnsanımızı güçlendirmek için çalıştık. Eğitimden sağlığa sosyal projelerden kültüre her alanda insanımızı güçlendirmek için çalıştık. Türkiye’nin fiziki kalkınmasını sağlarken bir taraftan da bu kalkınmanın önünde engel olmak isteyen şer güçlerle de mücadele ettik. Vesayetçi darbeci anlayış hep önümüze engel koymaya çalıştı. Muhtıralar ilan etti, gezi olaylarını çıkardı. 17-25 dedi. Terörü azdırmaya çalıştı. 15 Temmuz hain darbe kalkışmasına giriştirler tüm bu badireleri milletimizin desteği ile aştık. O milletimize şükran borçluyuz. Milletimize ne kadar hizmet etsek azdır” ifadelerini kullandı.

Bakan Tunç, programı sonrasında kentten ayrıldı.

takipçi satın al -- gaziantep web tasarım -- jet film
holiganbet