Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Deveciler dünya sokak hayvanları gününü hayvan severler ile kutladı

4 NİSAN DÜNYA SOKAK HAYVANLARI GÜNÜ DOLAYISIYLA, BURHANİYE BELEDİYE BAŞKANI ALİ KEMAL DEVECİLER VE BURHANİYE BELEDİYESİ SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ VETERİNERLİK BİRİMİ GÖREVLİLERİ SOKAK HAYVANLARINA KARŞI FARKINDALIK OLUŞTURMAK ADINA CUMHURİYET MEYDANI’NDA ÜCRETSİZ MAMA DAĞITIMI YAPTILAR.

4 NİSAN DÜNYA SOKAK

4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü dolayısıyla, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Veterinerlik Birimi görevlileri sokak hayvanlarına karşı farkındalık oluşturmak adına Cumhuriyet Meydanı’nda ücretsiz mama dağıtımı yaptılar.

Yapılan mama dağıtım etkinliğinin ardından açıklama yapan Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye Belediyesi olarak sokaktaki dostlara her zaman sahip çıktıklarını belirterek “Can dostlarımız için Burhaniye Belediyesi olarak bugüne kadar elimizden geleni hem belediyemiz hem de bağışçılarımız sayesinde yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Bugün burada farkındalık oluşturmak adına ücretsiz mama dağıtımı gerçekleştirdik. Ağzı olup konuşamayan, derdini anlatamayan can dostlarımızın bir gün değil her gün yanında olmaya devam edeceğiz. Sokak hayvanlarını bir gün değil her gün hatırlayalım, onların dostumuz olduğunu unutmayalım. 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

takipçi satın al -- gaziantep web tasarım -- jet film
holiganbet