Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Sözen’in duygusal anları

15 YILLIK GÖREV SÜRESİNİN SONUNA GELEN MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN, SEÇİM ARİFESİNDE GİTTİĞİ HER MAHALLEDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELİYOR. BAŞKAN SÖZEN, KONUŞMALARINDA GÖZLERİ DOLARAK HALKTAN HELALLİK ALIYOR.

15 YILLIK GÖREV SÜRESİNİN

15 yıllık görev süresinin sonuna gelen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, seçim arifesinde gittiği her mahallede vatandaşlarla bir araya geliyor. Başkan Sözen, konuşmalarında gözleri dolarak halktan helallik alıyor.

2009 yılından itibaren 3 dönemdir Manavgat Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve 31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçimlerinde aday olmayacağını açıklayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, mahalle gezilerinde vatandaşlardan helallik alıyor.

“Hakkımız helal olsun”

Başkan Sözen, “Vatandaşın dost elini her zaman omzunda hissettim. İyisiyle kötüsüyle 15 yıllık bir görevin sürecinin sonuna geldik. Kıymetli hemşehrilerimden istirhamım bu dost elini benden esirgememeleri, bir kardeşleri olarak beni bağırlarına basarak haklarını helal etmeleridir” ifadelerini kullandı. Başkan Sözen’i gözleri dolarak izleyen Manavgatlılar ise hep bir ağızdan “Helal olsun” dedi.

takipçi satın al -- gaziantep web tasarım -- jet film
holiganbet