Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık mazbatasını aldı

BEYLİKDÜZÜ’NDE İKİNCİ DÖNEMİNDE DE CUMHURİYET HALK PARTİSİ TARAFINDAN ADAY GÖSTERİLEN MEHMET MURAT ÇALIK, SEÇİMİ KAZANMASININ ARDINDAN BUGÜN MAZBATASINI İLÇE SEÇİM KURULUNDAN ALDI.

BEYLİKDÜZÜ’NDE İKİNCİ DÖNEMİNDE DE

Beylikdüzü’nde ikinci döneminde de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından aday gösterilen Mehmet Murat Çalık, seçimi kazanmasının ardından bugün mazbatasını İlçe Seçim Kurulundan aldı.

Beylikdüzü’nde CHP tarafından 2’nci dönemde de aday gösterilen Mehmet Murat Çalık, seçimi kazanmasının ardından bugün mazbatasını teslim almak için İlçe Seçim Kuruluna gitti. Başkan Çalık’ı Beylikdüzü İlçe Seçim Kurulu’nda partililer ve vatandaşlar tezahürat ve alkışlarla karşıladı. Mazbatayı teslim alan Çalık, ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

İlçe Seçim Kurulu çıkışında basın açıklamasında bulunan Çalık, mutluluğunu dile getirerek, “Tüm yurttaşlarımıza, komşularımıza bize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Seçim anı, seçim dönemi çok rahat geçti Beylikdüzü’nde ve tüm yurdumuzda. Bütün siyasi partilerin temsilcilerine, adaylarına yürekten teşekkür ediyorum. Demokrasimize yakışır şekilde bir seçim dönemi geçirdik. Beylikdüzü’nde ikinci dönemimizde yapacaklarımızda çok iddialıydık. Vatandaşlarımız da rekor oy farklıyla bizim projelerimizin benimsendiğini gösterdi. Bugün mazbatamızı aldık, görevimizin başındayız. Yeni dönemde inşallah güzel işlerle Beylikdüzü’müzü buluşturmaya devam edeceğiz. Biz yeni dönemi Beylikdüzü’nün yıldızlaşan Beylikdüzü olarak tariflemiştik. Geçmişin tecrübeleri ve birikimi ile geleceğe umutla bakıyoruz. Ben İstanbul’da da çok büyük bir zafere ulaşan Cumhuriyet Halk Partisi kadrolarına yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

takipçi satın al -- gaziantep web tasarım -- jet film
holiganbet