Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çameli Gençlik Merkezinin 2 katı gençlik spor ve kütüphaneye tahsis edildi

ÇAMELİ BELEDİYESİ VE SPOR TOTO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN KATKILARIYLA YAPILAN ÇAMELİ GENÇLİK MERKEZİNİN İKİ KATI GENÇLİK SPOR VE KÜTÜPHANEYE TAHSİS EDİLDİ.

ÇAMELİ BELEDİYESİ VE SPOR

Çameli Belediyesi ve Spor Toto Genel Müdürlüğü’nün katkılarıyla yapılan Çameli Gençlik Merkezinin iki katı Gençlik Spor ve kütüphaneye tahsis edildi.

Çameli mülkiyeti Maliye Hazinesine ait olan ve tahsisi Çameli Belediyesi adına yapılmış bulunan binanın zemin katı, Gençlik ve Spor Bakanlığı adına Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne Gençlik Merkezi olarak kullanılması için verildi. Çameli Belediyesi ve Spor Toto Genel Müdürlüğü’nün katkılarıyla yapılan binaya kullanım hakkı verilmesi için Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ile Gençlik ve Spor Müdürü İl Ömer İlman arasında protokol imzalandı. Aynı zamanda söz konusu taşınmazın 1. katının ise Çameli İlçe Halk Kütüphanesi olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı’na kullanım hakkının verilmesi için Belediye Başkanı Cengiz Arslan ile Kültür ve Turizm İl Müdürü Turhan Veli Akyol tarafından protokol imzalandı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman le Kültür ve Turizm İl Müdürü Turan Veli Akyol, sağlanan imkan dolaysıyla Belediye Başkanı Cengiz Arslan’a gençlere ve kültürel değerlere verdiği önem için teşekkür etti.

Yapılan tahsislerin Çameli halkına ve kurumlara hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “Çameli Gençlik Merkezi protokol törenimize katılan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman ile Kültür ve Turizm İl Müdürü Turhan Veli Akyol, kıymetli protokol üyelerimize, belediye meclisi üyelerimiz ve belediye meclisi üyesi adaylarımıza, muhtarlarımıza ve misafirlerimize katılımları için teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

takipçi satın al -- gaziantep web tasarım -- jet film
holiganbet