Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Esenler’de ilginç seçim kararı: Afiş, poster, parti bayrakları ve pankartlar kaldırıldı

ESENLER’DE, KANUNLA BELİRTİLEN YERLER DIŞINDA BULUNAN SEÇİMLE İLGİLİ PANKART, AFİŞ, POSTER VE PARTİ BAYRAKLARI İLÇE SEÇİM KURULU KARARIYLA KALDIRILDI.

ESENLER’DE, KANUNLA BELİRTİLEN YERLER

Esenler’de, kanunla belirtilen yerler dışında bulunan seçimle ilgili pankart, afiş, poster ve parti bayrakları İlçe Seçim Kurulu kararıyla kaldırıldı.

İYİ Parti Esenler İlçe Başkanı Hakan Turan, Esenler İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’na bir dilekçeyle başvurarak kanunsuz yerlere asılan pankart, afiş, poster ve parti bayraklarının kaldırılmasını istedi. Başvuru sonrasında ilçedeki partilerin temsilcilerinin de onayıyla artık Esenler’de kanunla belirtilen yerler dışında hiçbir yerde pankart, afiş, poster, parti bayrağı bulunmayacak. Dün akşam saat 17.00’ye kadar pankart, afiş, poster ve parti bayrakları siyasi partilerin temsilcileri tarafından toplandı. Bu kararla birlikte Esenler, İstanbul’da bu seçimde uygulamanın yapıldığı ilk ve tek ilçe oldu. Kararın ardından kanunla belirtilen yerler dışında bu malzemelerin bulunduğu yerler varsa, Esenler Belediyesi ekipleri bu malzemeleri kaldırabilecek ve masrafları da ilgili partilerden tahsil edilecek.

takipçi satın al -- gaziantep web tasarım -- jet film
holiganbet