Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İstanbul’da Filistin’e destek forumu düzenlendi

FARKLI ÜLKELERDEN SİYASETÇİLER, İŞ VE AKADEMİ DÜNYASININ TEMSİLCİLERİ İSTANBUL’DA DÜZENLENEN FİLİSTİN İÇİN KÜRESEL ZİRVE VE AVRUPA KÜRESEL FORUMU’NDA BİR ARAYA GELDİ. GERÇEKLEŞTİRİLEN FORUMDA GAZZE’DEKİ KATLİAMA DİKKAT ÇEKİLDİ.

FARKLI ÜLKELERDEN SİYASETÇİLER, İŞ

Farklı ülkelerden siyasetçiler, iş ve akademi dünyasının temsilcileri İstanbul’da düzenlenen Filistin için küresel zirve ve Avrupa Küresel Forumu’nda bir araya geldi. Gerçekleştirilen forumda Gazze’deki katliama dikkat çekildi.

Politik ve ekonomik süreçlerde Müslümanların etkili olduğu coğrafyaların gündemini değerlendirmek ve gelecek dönemde yenilikçi stratejiler belirlemek adına İstanbul’da Avrupa Müslüman Forumu düzenlendi. Bu yıl 20 ülkeden alanında çok sayıda uzman isim Çırağan Sarayı’nda bir araya geldi. Forumda İsrail’in Gazze’de yaptığı katliama dikkat çekildi. Mevcut gelişmeler ile gelecek döneme ilişkin beklentilerin de ele alındığı zirvede, Avrupa Müslüman Forumu Başkanı Abdul-Vahed Niyazov Yunan Müslüman Derneği Başkanı Anna Stamou, ABD Anti-Siyonist Ortodoks Yahudi Grubu’ndan Rav Yisroel Dovid Weiss, Yeniden Refah Partisi İstanbul milletvekili Doğan Bekin ve birçok isim konuşmacı olarak yer aldı.

takipçi satın al -- gaziantep web tasarım -- jet film
holiganbet