Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kartal’ın Gelecek Vizyonu lansmanı gerçekleştirildi

İKİNCİ YÜZYILDA KARTAL’IN GELECEK VİZYONU” LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İKİNCİ YÜZYILDA KARTAL'IN GELECEK

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal için hayata geçireceği çalışma ve projeleri açıkladı.

“Haydi Kartal Yapacak Daha Çok İşimiz Var” sloganıyla 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek yerel seçimlere hazırlanan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, gelecek dönem Kartal’da hayata geçireceği proje ve çalışmaları tanıtmak amacıyla proje lansman toplantısı düzenledi. Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde düzenlenen lansman verilen iftar yemeğinin ardından gerçekleştirildi. Yaptıkları projeleri anlatan Başkan Yüksel 31 Mart Yerel seçimlerine dair vaatlerini de açıkladı.

TÜYAP tan sonra en büyük kitap fuarı Kartal kitap fuarı

İmar planlarından da bahseden Başkan Yüksel, Kartal’da 15 kattan fazla kat yüksekliği olmayacağını ifade etti. Başkan Yüksel, kentsel dönüşüm projelerinden bahsetti. Ayrıca depremden sonra tsunami tehlikesine karşı Kandilli Rasathanesi ile entegre halde geliştirilen Dragos’taki Tsunami erken uyarı ve gözlem istasyonundan deprem toplanma alanlarına kadar birçok projeden bahsetti.

Yeni dönem projelerinden bazıları şöyle: “Esentepe İyilik Kampüsü, Kartal Sağlık Polikliniği, hayvan barınağı, altyapı ve yol çalışmaları, her mahalleye kreş, Kartal Cemevi, Kartal E-SPOR Merkezi, Cevizli Kent Meydanı, Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi, Atalar Kültür Merkezi, Uğur Mumcu Cemevi, Atık Getirme Merkezi, Aydos Orman Parkı, Eczacıbaşı Kapalı Spor Salonu, Kartal Acıbadem Hastanesi, Kartal Yaşam Vadisi, Taşocağı Yaşam Vadisi, Yeni Kartal Meydan, Kartal Rıhtım Projesi, Teknokent, Dijital İkiz-Akıllı Kent Projesi.”

takipçi satın al -- gaziantep web tasarım -- jet film
holiganbet