Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kuğulu Park’ın yeni yavruları görüntülendi

ANKARA’NIN KUĞULARI, KAZLARI VE ÖRDEKLERİYLE BİLİNEN KUĞULU PARK’TA BULUNAN KUĞU YAVRULAR, YOĞUN KAR YAĞIŞINA RAĞMEN VATANDAŞLARIN İLGİ ODAĞI OLDU. ŞEHİR DIŞINDAN GELEN VATANDAŞLAR YAVRU KUĞULARI GÖRÜNTÜLEDİ.

ANKARA’NIN KUĞULARI, KAZLARI VE

Ankara’nın kuğuları, kazları ve ördekleriyle ünlü Kuğulu Park’ta bulunan yavru kuğular, yoğun kar yağışına rağmen vatandaşların ilgi odağı oldu. Şehir dışından gelen vatandaşlar, yavru kuğuları görüntüledi.

Kuğulu Park’ta 8 Mart tarihinde dünyaya gelen 5 yavru kuğu park sakinleri arasında yerlerini almıştı. Ankara’da sabah etkili olan kara rağmen yavrular ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Parka gelerek yavru kuğuları fotoğraflayan Ankaralılar ve şehir dışından gelen vatandaşlar, yavruları ilgiyle izledi. Yağan kar yağışı ise kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Mersin’den yavru kuğuları çekmeye geldiğini söyleyen Ece Eryüzlü, “Mersin’den kuğuları çekmeye geldim. Sosyal medyada görmüştüm, kuğuların yavrularını çok merak ettim. Bugün de çok güzel kar yağıyor. İkisini beraber görmek beni çok mutlu etti. İnsana umut aşılıyorlar. Çok uzaktan sırf kuğuları görmek için gelmek bile güzel bir şey” dedi.

takipçi satın al -- gaziantep web tasarım -- jet film
holiganbet