Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafa Bıyık: “Benim siyasetim hizmet siyasetidir”

YOMRA BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA BIYIK SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR. GÜRSEL MAHALLESİNİN SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELEN BAŞKAN BIYIK YOĞUN İLGİ GÖRDÜ.

YOMRA BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA

Trabzon’un Yomra ilçe Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, hizmet siyaseti yaptığını belirterek, “Yaptığımız işler ortadadır. Daha yapacak işlerimiz var. Yomra için hayallerimiz var. Yomra’nın ülkemizin en modern ilçesi olmasını istiyoruz” dedi.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık seçim çalışmalarına devam ediyor. Gürsel mahallesinin sakinleri ile bir araya gelen Başkan Bıyık yoğun ilgi gördü. Gerçekleştirdiği icraatlar ve yeni dönem projelerine ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Bıyık, “Benim siyasetim hizmet siyasetidir. Bizim tek derdimiz Yomra’ya hizmet etmektir. Bu kadim ilçenin daha güzel hale gelmesi, insanlarımızın daha güzel ortamda yaşaması dışında bir gayemiz olmadı, bundan sonrada olmayacak” ifadelerini kullandı.

Geride kalan beş yılda Yomra’ya oldukça güzel hizmetler kazandırdıklarını ifade eden Başkan Bıyık, “Ben yaptıklarımızla sizin karşınızdayım. Allah nasip etti, hep birlikte el ele verdik, çok güzel işler yapmayı başardık. Benim siyasetim hizmet siyasetidir, eser siyasetidir. Yaptığımız işler ortadadır. Daha yapacak işlerimiz var. Yomra için hayallerimiz var. Yomra’nın ülkemizin en modern ilçesi olmasını istiyoruz. Yomra’da yaşamanın bir ayrıcalık olmasını arzu ediyoruz. Bu amaçla çok güzel işler yaptık, yeni dönemde yine güzel işler yaparak ilçemizi zirveye çıkarmak istiyoruz. Bu nedenle sizlerden bir dönem daha yetki istiyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Bıyık, konuşmasının ardından vatandaşların sorularını ayrıntıları ile yanıtladı.

takipçi satın al -- gaziantep web tasarım -- jet film
holiganbet