Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ramazan kolileri denetlendi

ANTALYA’NIN GAZİPAŞA İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ TEKNİK PERSONELİ TARAFINDAN RAMAZAN KOLİSİ OLARAK SATIŞA SUNULAN PAKETLERDEKİ MUHTELİF GIDALAR KONTROL EDİLDİ.

ANTALYA'NIN GAZİPAŞA İLÇE TARIM

Antalya’nın Gazipaşa İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü teknik personeli tarafından Ramazan kolisi olarak satışa sunulan paketlerdeki muhtelif gıdalar kontrol edildi.

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Ramazan ayı ile birlikte gıda satış yerlerinde denetimlerini sıklaştırdı. İlçe genelinde faaliyet gösteren işletmeler, akşam saatlerinde artan müşteri yoğunluğu nedeniyle denetime tabi tutuluyor. Ramazan’da halkın beslenme alışkanlıklarında oluşabilecek değişiklikleri göz önünde bulundurarak, unlu mamuller, ekmek, tatlı ve şekerli mamuller gibi gıda ürünlerini üreten ve satan işletmelere yönelik denetimlerini sürdüren ekipler, işletme sahipleri ve çalışanlarına, Bakanlığın kuralları ve tedbirleri hakkında bilgilendiriliyor.

Kasap ve marketlerde de denetimlerini sıklaştıran ekipler, kasap dükkanlarında satılan kırmızı ve beyaz etleri kontrolden geçirdi. Marketlerde tarihi geçmiş ürün denetimi yapan İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, fırın gibi işletmelerde pide ve ekmek gramajı denetimi gerçekleştirdi.

İlçe halkının güvenilir gıdaya daha kolay ulaşması için Gazipaşa İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan denetimlerde ayrıca işletmelerde Ramazan kolisi olarak satışa sunulan paketlerdeki muhtelif gıdaların da kontrolleri yapıldı

takipçi satın al -- gaziantep web tasarım -- jet film
holiganbet