Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tavas Belediye Başkanı İnamlık: “Yeni iş imkanları sağlayacağız”

TAVAS BELEDİYE BAŞKANI VE CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN İNAMLIK, YAPTIĞI YATIRIMLAR, HİZMETLER VE SOSYAL BELEDİYECİLİK ÇALIŞMALARIYLA YENİ DÖNEMDE, “ÜRETEREK BÜYÜYEN TAVAS’IMIZIN İMARINA DEVAM EDECEĞİZ” DEDİ.

TAVAS BELEDİYE BAŞKANI VE

Tavas Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin İnamlık, yaptığı yatırımlar, hizmetler ve sosyal belediyecilik çalışmalarıyla yeni dönemde, “Üreterek büyüyen Tavas’ımızın imarına devam edeceğiz” dedi.

Yaptığı yatırımlar, hizmetler ve sosyal belediyecilik çalışmalarıyla Tavas’ın adından söz ettiren Tavas Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin İnamlık’ın, yeni projeleri de büyük beğeni topladı. İkinci döneminde hayata geçireceği projeleri paylaşan İnamlık, “Güzel Tavas’ımız için planladığımız çalışmalarla ilçemize durmaksızın hizmete devam edeceğiz. Vizyon projelerimizle, vatandaşlarımızla el ele, üreterek büyüyen Tavas’ımızın imarına devam edeceğiz” dedi.

“Bölgemizde yatırım ve üretim sağlanması adına çalışmalar yapıyoruz”

Tavas’ı üretim üssü yapacak projeleri hayata geçireceklerini belirten İnamlık, “Bölgemizde yatırım ve üretim talebinde bulunan ulusal firmalar için gerekli imkan ve teşviklerin sağlanması adına çalışmalar yapıyoruz. Özel sektörün yatırımlarıyla Tavas’ımıza büyük bir enerji sağlanacak. Sanayi Bakanlığımızın desteğiyle Tavas’ımıza sanayi sitesi, galericiler sitesi ve açık otopazarı kurulması için ön çalışmalarımıza başladık. Yeni dönemde bir bir hayata geçireceğiz. Tarımsal ve organik ürünlerimizin değerlendirilmesi noktasında özel projelerimizi başlatıyoruz. İlçemizde kadın istihdamının arttırılması amacıyla Kadın Kooperatifinin kurulmasına öncü olacağız. Nikfer ile Kızılcabölük’te sanayi sitesini yenileyeceğiz. Kızılcabölük Mahallemizde tekstilcilerimize yönelik yeni ticari alanları oluşturacağız. Tavas Merkez ve Karahisar Mahallemiz hayvan pazarının düzenlenmesini yapacağız” diye konuştu.

takipçi satın al -- gaziantep web tasarım -- jet film
holiganbet